Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 08.09.2019 21:41:32 

Jezdecká stanice Buřany - Kašparka

Akce

Výlet na Štěpánku - 14.říjen 2018

   V době oběda vyjíždíme. Petr s Magic, Lucka a Sunny. Počasí úžasný, krásný babí léto. Tak honem ještě musíme stihnout pár výletů! Vymyslela jsem si vyjížďku na Štěpánku. Takže po přípravě na cestu, jednu zdravotní moravskou slivovici proti bacilům a jedem! Přes Razsocha jedeme dolů do Jablonečka a pod naší dominantou - kopcem Kamencem, jedeme Dolánky kolem vypuštěných rybníků směr Sklenařice. Počasí nám přeje, kolem nás krásný barevný podzim a my v dobrém rozmaru :))

   Sklenařicemi mezi poli přehoupneme vrch kolem Tomášova kříže, pod Prdkem stíháme pár barevných fotek a už se těšíme na oběd - "Dvě dršťkový s chlebem a dvě piva!" Prý Petr v životě nevypil víc piv než teď za půl roku se mnou - nevěřím!!! :)) Po obědě na Prdku, kde bylo teda vážně narváno, se vydáváme dál vstříc do kopce na Bílou skálu s majestátním křížem. S několika turisty se pokocháme výhledem a jedeme dál k našemu cíli. Po chvilce příjíždíme ke Štěpánce, kde opět rozjímáme, poprosíme jednu milou rodinku o vyfocení nás a jedeme na Hvězdu, mimochodem. "Řízek a dvě piva!" ...a než Petr do sebe natlačil řízek, já si dala druhý pivo.. asi na tom něco bude :))

   Cestou zpátky sjíždíme dolů Paseky nad Jizerou k papírně Embě, kde cestičkou nad Jizerou vyjedeme v zadním Blansku. Skoro doma :-) Takže už jen přes jablonecký park, náměstí a Razsocha domů... domů na Kašparku :) Obstaráme koně, navezeme vodu a plní zážitků a nádherného babího léta jedeme domů. Tak děkujeme, koňové! 

   

   

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Lhotka - Duatlon 22.9. 2018 🐎

Tři koně, tři jezdci stáje Kašparky a obětaví cyklisté... Společně jsme spojili síly a zúčastnili se závodů ve Lhotce u Zlaté Olešnice. Počasí nám přálo, krásný podzim a teploty pro závodníky příjemné ⛅ V prostoru startu závodu panovala skvělá a uvolněná atmosféra, koně absolutně v klidu. Magic Hope s Petrem Střelcem v sedle se nenechala vůbec rozhodit, narozdíl od ostatních nervózních a vzpínajících se koňských kolegů :-) S číslem 6 se ze startu rozeběhnul Sunny. Poslední měsíce intenzivních vyjížděk je hodně znát, fyzicky je na tom nejlíp za půl roku :-) Se sedmičkou hned za Sunnym vyběhla Magic Hope. Cca v polovině závodu doběhl Petr s Magic Sunnyho s Luckou a společně jeli zbytek závodu až do cíle - no taková svižnější vyjížďka jako doma kolem Kašparky :-D Později startovala naše třetí závodnice Zuzka s Meganem. Vedli si výborně :) Všichni vč. cyklistů jsme dojeli v pořádku do cíle, oslavili naše úspěchy a šťastní a naplneni zážitky odjeli na večer domů.

Úžasná akce a úžasní koně :-)

Zuzka Salabová, Megan a cyklista Matěj Lejsek na šestém místě 💪

Lucie Pavlíčková, Sunny a cyklista Petr Buryánek to vytáhli na čtvrté místo. :-)

...📢📢📢...

Petr Střelec, Magic a jeho nejlepší cyklista Michal Benda byli prvníí! :-)Kašparka prostě válí! :-)

Foto: Mirek (rajce: mechovyachat) Díky 

 

:)

    

 

TOPlist